Rhode Island

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Rhode Island

Īpašums pārdošanai Rhode Island

Rodas sala atrodas Jaunzēlandes reģionā, un tās galvaspilsēta ir Providence.

Tā robežojas ar ziemeļiem un austrumiem ar Massachusetts, uz rietumiem ar Konektikutu un uz dienvidiem ar Rhode Island Sound un Atlantijas okeānu.

Rhode Island pārdotā īpašuma vidējā vērtība pagājušajā gadā palielinājās par 8,5%, un paredzams, ka nākamajā gadā tā pieaugs par 7,2%.

Rodas sala ir ļoti populāra kaimiņvalstu iedzīvotāju vidū. Vēsturiskais Newport, kas atrodas skaistajā Narragansett līčā, Aquidneck salā, ir slavens ar savām lielajām savrupmājām, kas celta 1800. gados kā "vasarnīcas" ar Vanderbilt, Astor un citām bagātajām industriālajām ģimenēm ziemeļaustrumos.

Providence ir slavena arī ar lielāko veikalu veikalu skaitu Amerikas Savienotajās Valstīs, ieskaitot vairāk nekā 50 Dunkin Donuts punktus visā pilsētā.

Rhode Island ir maza valsts, kas saskaras ar dažām tirgus dinamiku, piemēram, strauji augošajiem lielpilsētu tirgiem, piemēram, Bostonai un Ņujorkai. Lai gan Rhode Island pārdošanai pārdoto īpašumu pārdošanas apjoms 2017. gadā jau piekto gadu pēc kārtas ir pieaudzis, vidējās cenas palielinoties par 6%, joprojām ir liels krājumu trūkums.

Rhode Island nekustamā īpašuma tirgum ir raksturīga ekonomiskās pieejamības trūkums un augstāks pieprasījums nekā piedāvājums. Īpašuma pārdošanas izmaksas Rhode Island ir 4,1 reizes augstākas par vidējiem ienākumiem, bet valsts līmenī tās ir tikai 3,6 reizes augstākas.

5 labākās vietas, lai nopirktu īpašumu, kas tiek pārdots Rhode Island, ar labākajām mājokļa novērtējuma likmēm ir:

Ashaway, kas ir neinkorporēts ciemats Hopkintonas pilsētā. Kopienai ir lieliskas skolas.

Hope Valley, kas ir ciems Hopkintonas pilsētā.

Greenville, kas ir ciemats Smithfield pilsētā, kas ir daļa no Providence metro zonas, ir ļoti interesanta vieta, kur meklējat īpašumu pārdošanai Rodas salā.
Kingstons ir ciemats Kingstownas dienvidos, un tas ir viens no visstraujāk augošajām kopienām valstī un Rietumu salā, kas ir Rhode Island dienvidu krastā.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 3142

PARDOŠANA Cits (dzīvojamā ēka), Rhode Island, Providence, Providence, Providence

1,854,876.13EUR
PARDOŠANA
Cits (dzīvojamā ēka)

418 m²
WATERFRONT ESTATE HOME MAGNIFICANT
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB